//cdnus.globalso.com/tramigoreflective/35f1f34f76ee4811c046a241d7ac705.jpg
//cdnus.globalso.com/tramigoreflective/00e9a683b7907ac4e6146e100f8c61d.jpg
//cdnus.globalso.com/tramigoreflective/965a22783da643c48086676855af00f.jpg

rrethus

Ne jemi prodhues si dhe eksportues të materialit reflektues, shirit me grep dhe lak/velcro, shirit rrip i trashë pëlhure dhe shirit të endur elastik, etj. Ne jemi të specializuar në prodhimin e materialit reflektues, dhe disa produkte reflektuese mund të arrijnë standardet ndërkombëtare si Oeko -Tex100, EN ISO 20471:2013, ANSI/ISEA 107-2010, EN 533, NFPA 701, ASITMF 1506, CAN/CSA-Z96-02, AS/NZS 1906.4:2010.Certifikatat IS09001&ISO14001.

Lexo më shumë

Lajmeinformacion

 • Rëndësia e shiritave reflektues

  Rëndësia e shiritave reflektues

  Mar-04-2024

  Në shumë situata, shiritat reflektues janë thelbësorë për të përmirësuar sigurinë dhe dukshmërinë.Këto shirita sigurojnë që objektet të jenë të dukshme në dritë të ulët, gjë që ul ndjeshëm rrezikun e aksidenteve.Ato mund të përdoren në çdo gjë, nga veshjet dhe aksesorët te makinat dhe...

 • Si të prerë rrip pëlhure najloni dhe litar për të shmangur konsumimin

  Si të prerë rrip pëlhure najloni dhe litar për të shmangur konsumimin

  Shkurt 21-2024

  Prerja e rripave të najlonit dhe litarit është një detyrë e zakonshme për shumë entuziastë të DIY, aventurierë në natyrë dhe profesionistë.Megjithatë, teknikat e papërshtatshme të prerjes mund të shkaktojnë konsumim, duke çuar në ulje të forcës dhe qëndrueshmërisë.Në këtë artikull, ne do të shqyrtojmë mjetet e nevojshme, ...

 • Si t'i bëni mbërthyesit me grep dhe unazë të ngjiten përsëri mirë

  Si t'i bëni mbërthyesit me grep dhe unazë të ngjiten përsëri mirë

  Shkurt 01-2024

  Nëse lidhësit tuaj VELCRO nuk janë më ngjitës, ne jemi këtu për t'ju ndihmuar!Kur shiriti me grep dhe unazë mbushet me qime, papastërti dhe mbeturina të tjera, ai natyrisht do të ngjitet në të me kalimin e kohës, duke e bërë atë më pak efikas.Pra, nëse nuk jeni gati të blini mbërthyes të rinj dhe dëshironi të dini se si të riparoni...

Lexo më shumë