Rreth Nesh

Shtresa-2

Kush jemi ne

NINGBO TRAMIGO MATERIAL REFLEKTIV CO, LTD.është themeluar në vitin 2010, që do të thotë se ne jemi në biznesin e aksesorëve të veshjevembi 10 vjet.Ne jemi të angazhuar në projektimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e inxhinierisë shumë të specializuarShirit reflektues me dukshmëri të lartë,rripat me velcro me grep dhe lak,shirita elastikë për qepje, si dhe kopset speciale dhe aksesorë të tjerë të lidhur .Produktet tona shiten mirë në Amerikën e Jugut dhe në pjesën tjetër të botës, si në Amerikë, Turqi, Portugali, Iran, Estoni, Irak, Bangladesh etj. Ne jemi të specializuar në prodhimin e materialit reflektues dhe disa produkte reflektuese mund të arrijnë standardet ndërkombëtare siOeko-Tex100, EN ISO 20471:2013, ANSI/ISEA 107-2010, EN 533, NFPA 701, ASITMF 1506, CAN/CSA-Z96-02, AS/NZS 1906.4:2010.Certifikatat IS09001&ISO14001.

Çfarë po ofrojmë?

1.Përshëndetje shirit reflektues

a.- Shirit reflektues super i lehtë

b.- Shirit reflektues prizmatik

c.- Shirit vinyl reflektues

d.- fije qëndisje reflektuese

e.- jelek sigurie reflektuese

2. Mbërthyes velcro me grep dhe lak

a.- grep dhe lak i dyanshëm

b.- Velcro ngjitëse e pasme

c.- Velcro rezistente ndaj zjarrit

d.- Shirit me grep të injektuar

3. Shirit rrip i trashë pëlhure me porosi

a.- Rripa elastike me rrip

b.- Shirit rrip i trashë pambuku

c.- Crrip i zakonshëm najloni

d.- Prrip i trashë pëlhure jacquard oliester

e.- rrip i trashë pëlhure dhe kordon

 

4. Kopsat

a.- Kopsa plastike e bagazhit

b.- Prapa taktike metalike

 

Pse na zgjodhet ne ?

Shërbim i kontrolluar dhe vëmendje personale ndaj të gjitha kërkesave, përgjigje e shpejtë për të gjithëkërkesat në 6 orë.

 Ndërfaqja e drejtpërdrejtë e klientit midis shitjeve, inxhinierisë dhe prodhimit

Kontrolli i plotë i procesit nëpërmjetTQM dhe SPC

Përmbushja e kërkesave në mënyrë konkurruese dhe efikase nga artikujt e prodhimit deri te programet e K&Zh

Kontroll i rreptë i cilësisë së grupit QC për të gjithë procesin e prodhimit.

Një gamë e plotë e pajisjeve të testimit me precizion të lartë

Shërbimi i personalizuar i dizajnit të paketimit është i disponueshëm, personeli profesional i dokumentacionit të porosisë dhe dorëzimi është në kohë.

Të gjithë shitësit janë ekspertë me përvojë, të cilët mund të marrin lehtësisht idenë tuaj dhe t'ia kalojnë kërkesën tuaj departamentit të R&D dhe prodhimit.

Kosto konkurruese e mallrave nga partnerët tanë të agjentëve të transportit,më shumë se 200 kontejnerë të dërguarpërmes partnerëve tanë të agjentëve të transportit çdo vit.

Ofrohet shërbimi pas shitjes për të gjitha produktet që keni blerë nga TRAMIGO

ÇFARË KËRKOJNË APLIKACIONET PËR PRODUKTET?

2 (2)

 Qëndrueshmëri e lartë
Rezistenca ndaj gërryerjes
Rezistenca ndaj flakës dhe nxehtësisë
Zgjatim i kontrolluar
Rezistenca kimike në mjedise specifike
Përçueshmëri
Stabiliteti dhe forca dimensionale
Fleksibilitet i reduktuar në peshë dhe përmasa