Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

Na kontaktoni

NINGBO TRAMIGO REFLECTIVE MATERIAL CO.,LTD.

Adresë

 Adresa: Rm3203, Bldg # 73, Xiaying South Road 1555, Yingzhou District, Ningbo, Zhejiang, China     

telefon

Tel: 0086 574 88055193

 Whatsapp: 86 13336665253

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne