Jelek reflektues

Përshkrim i shkurtër:

Madhësia: S-3XL

Ngjyra: E verdhë dhe portokalli fluoreshente ose e personalizuar

Certifikata: EN20471/ANSI107

MOQ: 1000 copë

OEM është në dispozicion.


shikoni më shumë të dhëna teknike, ju lutemi shkarkoni pdf.

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Madhësia: S-3XL

Ngjyra: E verdhë dhe portokalli fluoreshente ose e personalizuar

Certifikata: EN20471/ANSI107

MOQ: 1000 copë

OEM është në dispozicion.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni