Рефлективен елек

Краток опис:

Големина: S-3XL

Боја: Флуоресцентна жолта и портокалова или прилагодена

Сертификат: EN20471/ANSI107

MOQ: 1000 парчиња

ОЕМ е достапен.


погледнете повеќе технички податоци, ве молиме преземете го pdf.

Детали за производот

Ознаки на производи

Големина: S-3XL

Боја: Флуоресцентна жолта и портокалова или прилагодена

Сертификат: EN20471/ANSI107

MOQ: 1000 парчиња

ОЕМ е достапен.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја