Kinë Micro Prismatic Shirit reflektues PVC-TX-PVC002 Fabrika dhe furnizuesit |Xiangxi
Mirë se vini në faqet tona të internetit!

Shirit PVC reflektues Mikro Prizmatik-TX-PVC002

Përshkrim i shkurtër:

TX-PVC002 Shirit PVC reflektues prizmatik që printon tabela

Lloji i bashkëngjitjes:

Qep

Ngjyra e ditës:

Të personalizuara

Materiali:

100% PVC

Koeficienti reflektues:

> 300

Gjerësia:

1-15 cm, të gjitha madhësitë në dispozicion

Trashësia:

0,15 mm, 0,21 mm, 0,25 mm, 0,28 mm

Aplikacion:

Qepni veshje me shikueshmëri të lartë, jelek shpëtimi, çanta etj.

 


shikoni më shumë të dhëna teknike, ju lutemi shkarkoni pdf.

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

TX-PVC002 Shirit PVC reflektues prizmatik që printon tabela

Lloji i bashkëngjitjes:

Qep

Ngjyra e ditës:

Të personalizuara

Materiali:

100% PVC

Koeficienti reflektues:

> 300

Gjerësia:

1-15 cm, të gjitha madhësitë në dispozicion

Trashësia:

0,15 mm, 0,21 mm, 0,25 mm, 0,28 mm

Aplikacion:

Qepni veshje me shikueshmëri të lartë, jelek shpëtimi, çanta etj.

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni